Numer katalogowy: 72

Marcin Maciejowski(ur. 1974)

bez tytułu (lekcje angielskiego), 2002–2003

olej, płótno; 90 × 95 cm

sygnowany na odwrocie: „M. Maciejowski | 03”

Obraz powstał jako ilustracja do dodatku „Nauka Angielskiego” do tygodnika „Przekrój”.

Cena wywoławcza: 80 000 zł ●

Estymacja: 90 000–120 000 zł