Małgorzata Jastrzębska(ur. 1975)

Nr 212, 2008

olej / płótno
50 × 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.IX.2008 | 212

Estymacja: 2 000 – 4 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Obiekt niedostępny