Maja Berezowska1893-1978

bez tytułu, nd.

długopis, akwarela, papier

30×20 (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: „maja berezowska”

Cena wywoławcza: 1800 zł ●

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej