Maja Berezowska1893-1978

bez tytułu, nd.

długopis, akwarela, papier

30×20 (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: „maja berezowska”

Cena wywoławcza: 1800 zł ●

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena wylicytowana: 1800 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00