Numer katalogowy: 88

Magdalena Starska(ur. 1980)

Płodne rośliny, 2017

olej, płótno; 150 × 120 cm

sygnowany na odwrocie: „Magdalena Starska | 2017 | »Płodne rośliny«”

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Estymacja: 5 000–7 000 zł