Numer katalogowy: 15

Magdalena Abakanowicz1930-2017

Głowa z teki Katharsis, 1985

litografia, sucha igła, miękki werniks, edycja p.d.a.; 75×56,5 cm; sygnowany ołówkiem p.d.: „M. Abakanowicz, 85”, l.d.: „p.d.a.”

Cena wywoławcza: 4500 zł ●

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena wylicytowana: 4600 zł