Numer katalogowy: 73

Louis de Leeuw1875-1931

Leśna dróżka, nd.

olej, deska; 37,5 × 27 cm
sygnowany l.d. „L. DE LEEUW”

• „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień 2011

• Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe
w Kielcach, maj–wrzesień 2011

Estymacja: 3 500–6 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej