Leszek Misiak(ur. 1954)

Niebo i ziemia, 2005

tempera, olej, płótno; 95 × 65 cm
sygnowany p.d.: „M”; sygnowany i opisany na odwrocie: „LESZEK MISIAK | „NIEBO I ZIEMIA” | 2005 | 95 × 65 cm | TEMPERA, OLEJ”

Estymacja: 8 000–12 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej