Numer katalogowy: 70

Leszek Maestro Żegalski(ur. 1959)

Bez tytułu

olej / płótno
61 × 50 cm
sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: ŻEGALSKI

Estymacja: 12 000 – 16 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej