Leopold Gottlieb1879–1934

Pejzaż, 1903

chromolitografia, papier; 66 × 51 cm (w oprawie, rama z epoki); sygnowany l.d.: „LG”, „L. Gottlieb”, w p.d.: dedykacja dla właścicielki mieszkania, które artysta wynajmował w Paryżu

Cena wywoławcza: 5000 zł

Estymacja: 7000– 10000 zł