Leopold Gottlieb1879–1934

Pejzaż, 1903

chromolitografia, papier; 66 × 51 cm (w oprawie, rama z epoki); sygnowany p.d.: „Leopold Gottlieb”

Cena wywoławcza: 5000 zł

Estymacja: 7000-10000 zł