Leopold Gottlieb 1879-1934

bez tytułu, 1903

chromolitografia, papier

40×54 cm

sygnowany l.d.: „LG”, p.d: „L. Gottlieb, Paryż 904, Leopold Gottlieb”, rama oryginalna, zakup w Paryżu, 1998 r.

Cena wywoławcza: 7000 zł

Estymacja: 10000-13000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej