Leopold Gottlieb 1879-1934

bez tytułu, 1903

chromolitografia, papier

40×54 cm

sygnowany l.d.: „LG”, p.d: „L. Gottlieb, Leopold Gottlieb”, rama oryginalna, zakup w Paryżu, 1998 r.

Cena wywoławcza: 7000 zł

Estymacja: 10000-13000 zł

Cena wylicytowana: niedostępny

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.