Leon Tarasewicz

Bez tytułu, 2016

olej, płótno
50 x 50 cm [w oprawie: 67, 5 x 67,5 cm ]

Cena wywoławcza: 12 000 zł ◉

Estymacja: 16 000 – 22 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Sygnowany na odwrocie L. Tarasewicz 2016