Leon Tarasewicz

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno; 50 × 50 cm
sygnowany na odwrocie: „L. Tarasewicz 2013 | Acryl on canvas | 50 × 50”

Cena wywoławcza: 13 000 zł ●

Estymacja: 18 000–25 000 zł

Paid Price: dostępny w ofercie poaukcyjnej