Numer katalogowy: 27

Lech Kunka(1920–1978)

Kompozycja, lata 60. XX w.

olej, płyta pilśniowa; 123,5×62 cm

sygnowany śr.d. „L. Kunka”

Cena wywoławcza: 7 000 zł ●

Estymacja: 12 000–15 000 zł

Paid Price: 14 000 zł