Lech Kunka(1920–1978)

Koguty, 1957

olej, płótno naklejone na płytę; 128,5 × 107,5 cm

na odwrocie nalepka: „LECH KUNKA | »KOGUTY« – 1957 | ol. pł. pilśń., 127,5 × 106”

Cena wywoławcza: 38 000 zł ●

Estymacja: 55 000–70 000 zł