Lech Kunka(1920–1987)

bez tytułu, 1951

akwarela, gwasz, papier; 100 × 70 cm

sygnowany p. g.: „L. Kunka 51”

Cena wywoławcza: 12 000 zł ●

Estymacja: 14 000–18 000 zł

Paid Price: Dostępny w ofercie poaukcyjnej

Powrót do listy