Numer katalogowy: 91

Krzysztof Skiba(ur. 1964)

Generał wybiera mniejsze zło, 1988/2017

technika własna/szablon, podłoże z muru, płótno; 60 × 70 cm

sygnowana na odwrocie; edycja 1/12

  • Sikorski Tomasz, Rutkiewicz Marcin, Graffiti w Polsce, Warszawa 2011, s.70–73.
  • Krzysztof Skiba, Komisariat naszym domem – Pomarańczowa Historia, Narodowe Centrum Kultury, s. 66.
  • Artyści wariaci anarchiści. Opowieść o gdańskiej alternatywie lat 80-tych, Krzysztof Skiba, Jarosław Janiszewski, Paweł Konjo Konnak, Narodowe Centrum Kultury.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Estymacja: 1 500–2 500 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł (transakcja warunkowa)