Numer katalogowy: 90

Kornel Janczy(ur. 1984)

Epicentrum, 2012

akryl, płótno; 21 × 30 cm

sygnowany na odwrocie: „Kornel Janczy 2012”

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Estymacja: 1 500–2 500 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł