Kazimierz OSTROWSKI

Kompozycja brązowa

olej, płyta pilśniowa
41,5 x 50 cm

Cena wywoławcza: 5 000 zł ◉

Estymacja: 6 000 – 9 000 zł

Sygnowany p.g: K. OSTROWSKI