Kazimierz Mikulski(1918 – 1998)

Kompozycja, 1970

olej, tektura, 31 × 43 cm

Cena wywoławcza: 28 000 zł ◉

Estymacja: 35 000 – 45 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany p. d.: „KM” i na odwrocie „Kaz. Mikulski | Kraków 70”

Przyjmujemy obiekty na 4. Aukcję Sztuki Nowoczesnej!

Prosimy o przesyłanie propozycji na adres: info@artlibra.pl