Kazimierz MIKULSKI

Kompozycja II, 1964

tempera, gwasz, ołówek, płyta
33 x 48 cm

Cena wywoławcza: 22 000 zł ◉

Estymacja: 25 000 – 35 000 zł

Cena wylicytowana: 30 000 zł

sygnowany na odwrocie l.d. „Kmikulski 64” p.g. nalepka z oddziału DESY

Proweniencja:
– kolekcja prywatna, Polska
– kolekcja prywatna, Niemcy
– Lempertz Auktionshaus, KÖln
– Desa, Warszawa