Numer katalogowy: 62

Karol Radziszewski(ur. 1980)

Mark 1, 2003

olej, płótno; 100×100 cm

sygnowany na odwrocie: „KAROL RADZISZEWSKI 2003”; nalepka Art Program, nalepka z danymi obrazu

Cena wywoławcza: 28 000 zł ●

Estymacja: 32 000–40 000 zł

Paid Price: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.