Karol Frycz1877–1963

Stanisława Wysocka jako Klaudia w sztuce „Dzieci Waniuszyna”, z „Teki Melpomeny”, 1904

litografia, papier; 33 × 26 cm (w świetle passe-partout); sygnowany śr.d.: „FK”, zatytułowana „Klaudya | Dzieci Waniuszyna”; na odwrocie opis
pracy

Cena wywoławcza: 450 zł ●

Estymacja: 500–700 zł