Numer katalogowy: 16

Kajetan Sosnowski(1913–1987)

Zbombardowane miasto, z cyklu Epitafia, ok. 1958

olej, płótno; 190,5 × 142 cm

sygnowany na odwrocie: „KAJETAN SOSNOWSKI | »ZBOMBARDOWANE MIASTO« | z cyklu

EPITAFIA – 1958 | olej 190 X 140”

Cena wywoławcza: 90 000 zł ●

Estymacja: 150 000–200 000 zł

Cena wylicytowana: 140 000 zł

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.