Numer katalogowy: 16

Kajetan Sosnowski(1913–1987)

Zbombardowane miasto, z cyklu Epitafia, ok. 1958

olej, płótno; 190,5 × 142 cm

sygnowany na odwrocie: „KAJETAN SOSNOWSKI | »ZBOMBARDOWANE MIASTO« | z cyklu

EPITAFIA – 1958 | olej 190 X 140”

Cena wywoławcza: 90 000 zł ●

Estymacja: 150 000–200 000 zł

Cena wylicytowana: 140 000 zł