Kajetan Sosnowski(1913 – 1987)

Obraz z kuchni, 1965

olej, płótno, 96 × 94 cm

Cena wywoławcza: 25 000 zł ◉

Estymacja: 35 000 – 50 000 zł

Cena wylicytowana: 27 000 zł

sygnowany i opisany na odwrocie: „KAJETAN SOSNOWSKI | 96 × 94 | obraz »z Kuchni« | 1965”