Numer katalogowy: 15

Kajetan Sosnowski

Dyptyk z cyklu Obrazy puste, 1964-1965

olej, płótno,
55 x 86 cm

Cena wywoławcza: 24 000 zł ◉

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Cena wylicytowana: 26 000 zł

sygnowany na odwrocie lewej część : KAJETAN SOSNOWSKI obraz 15-65, 1965
prawa część : Kajetan Sosnowski, obraz 14-66, 1964