Numer katalogowy: 60

Kacper Bożekur. 1974

Oddział Zatruć, 2014

akwaforta, mezzotinta, sucha igła, edycja 43/100; 60 × 78 cm; sygnowane i opisane ołówkiem: „43/100, ODDZIAŁ ZATRUĆ, KACPER BOŻEK XIV/XXI”

Cena wywoławcza: 900 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena wylicytowana: 900 zł