Numer katalogowy: 70

Juliusz Jakub Grosse(1861–1933)

Piesek, 1896

suchy pastel, płótno; 36 × 42 cm (w świetle oprawy)
dedykacja i sygnatura p.d.: „Mojej siostrze Marysi w dzień jej ślubu | J. Gr, 1896”

Estymacja: 10 000–12 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł