Józef Robakowski

Z cyklu „Kąty energetyczne”, 1975 – 2003

akryl, płótno
80 x 60 cm

Cena wywoławcza: 10 000 zł ◉

Estymacja: 15 000 – 20 000 zł

Cena wylicytowana: 11 000 zł

Sygnowany p.d „z cykl. Kąty energetyczne, 1975–2003. J. Robakowski”