Józef Robakowski(ur. 1939)

z cyklu Kąty energetyczne, 1975 / 2003

akryl, płótno, 100 × 70 cm

Cena wywoławcza: 12 000 zł ◉

Estymacja: 18 000 – 22 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

zatytułowany, sygnowany i datowany na odwrocie „Z cyklu Kąty energetyczne 1975–2003 / J. Robakowski / 70 × 100 cm”

Przyjmujemy obiekty na 4. Aukcję Sztuki Nowoczesnej!

Prosimy o przesyłanie propozycji na adres: info@artlibra.pl