Józef Młynarskiur. 1925

Górnik z Kopalni im. Gen. Zawadzkiego, 1971

olej, płótno; 135 × 135 cm; sygnowany p.d. „Młynarski Józef, 1971”; na odwrocie l.d. „Józef Młynarski »Górnik z Kopalni im. Gen. Zawadzkiego« | 135×135 cm | olej”

Estymacja: 5 000–8 000 zł ●