Jonasz Stern(1904–1988)

Kompozycja X, 1979

technika własna, asamblaż, olej, płótno, 64 × 78 cm

Cena wywoławcza: 60 000 zł ◉

Estymacja: 80 000–110 000 zł

Cena wylicytowana: 70 000 zł

sygnowany p. d. „Stern”; sygnowany na odwrocie, na krośnie: „ J. Stern – Kompozycja X 1979”
Proweniencja: