Numer katalogowy: 69

Joanna Sarapataur. 1962

Akt (szkic), nd.

akwarela, kredka, papier; 29 × 20,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l.d.: „SARAPATA”

Cena wywoławcza: 1000 zł •

Estymacja: 1300–1600 zł