Numer katalogowy: 70

Jim Jonsson

Akt, kompozycja oranżowa, nd.

litografia barwna, papier, edycja 111/300; 70 × 56 cm

sygnowany p.d: „Jim Jonsson”, l.d: „111/300”

Cena wywoławcza: 600 zł •

Estymacja: 800–1500 zł