Numer katalogowy: 27

Jerzy TCHÓRZEWSKI

Wielkie łowy, 1976

akryl, olej, płótno
90 x 70 cm

Cena wywoławcza: 38 000 zł ◉

Estymacja: 50 000 – 60 000 zł

Cena wylicytowana: 42 000 zł

sygnowany na odwrocie góra: strzałka do góry i napis „HAUT”; śr. „J. Tchórzewski | Wielkie łowy grande Chasse | acrylique”; u dołu: „À Jean Morand | en signe d’amitié | Jerzy Tchórzewski”