Jerzy Tchórzewski(1928–1999)

bez tytułu, 1982

technika własna, akwarela, papier; 42,5×62 cm (w świetle oprawy)

sygnowany l.d.: „J. Tchórzewski 82”

  • Jerzy Tchórzewski, z cyklu Mistrzowie polskiego malarstwa współczesnego, Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice, 2002
  • Jerzy Tchórzewski, Retrospektywa, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2001
  • Jerzy Tchórzewski, z cyklu Mistrzowie polskiego malarstwa współczesnego, ABC Gallery, Poznań, 2001;
  • Jerzy Tchórzewski, Obrazy na papierze, ABC Gallery, Poznań, 1995

Cena wywoławcza: 12 000 zł ●

Estymacja: 14 000–16 000 zł

Cena wylicytowana: 15 000 zł