Jerzy Tchórzewski(1928–1999)

bez tytułu, 1982

akwarela, gwasz, papier; 71 × 46 cm w świetle passe-partout

s/d, J. Tchórzewski 82

Proweniencja:

  • ABC Gallery, Poznań
  • pracownia artysty

  • Jerzy Tchórzewski, z cyklu „Mistrzowie polskiego malarstwa współczesnego”, Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice, 2002.
  • Jerzy Tchórzewski, z cyklu „Mistrzowie polskiego malarstwa współczesnego”, ABC Gallery, Poznań, 2001.
  • Jerzy Tchórzewski, Retrospektywa, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2001.
  • Jerzy Tchórzewski, Obrazy na papierze, ABC Gallery, Poznań, 1995.

  • Jerzy Tchórzewski, Obrazy na papierze, ABC Gallery, Poznań, 1995 (katalog wystawy).

Cena wywoławcza: 9 000 zł ●

Estymacja: 13 000–18 000 zł