Jerzy Nowosielski(1923-2011)

Scena erotyczna, lata 50. XX w.

tusz, papier; 33 × 22,5 cm
sygnowany na odwrocie p.d. „J. Nowosielski”

Cena wywoławcza: 8 000 zł ●

Estymacja: 14 000-18 000 zł

Paid Price: 16 000 zł