Jerzy Nowosielski(1923–2011)

Martwa natura, ok. I poł. lat 50. xx w.

olej, płótno naklejone na deskę; 24 × 33 cm;

sygnowany na odwrocie „JERZY NOWOSIELSKI”

Cena wywoławcza: 20 000 zł ●

Estymacja: 30 000–40 000 zł

Paid Price: 20 000 zł (sprzedaż warunkowa)