Jerzy Nowosielski(1923 – 2011)

Gimnastyczki, lata 50. XX w.

akwarela, ołówek, papier, 43,5 × 45,5 cm

Cena wywoławcza: 15 000 zł ◉

Estymacja: 20 000 – 26 000 zł

Cena wylicytowana: niedostępny

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!