Jerzy Nowosielski(1923–2011)

Akt w okularach, 1969

olej, płótno; 100 × 60 cm

sygnowany na odwrociu, na krośnie g.: „J. Nowosielski 100 × 60 1969”; nalepka z opisem pracy; nalepka Desa; pieczątka wywozowa; nalepka z Muzeum Narodowego w Poznaniu, pracownia konserwacji i rzeźby

  • Jerzy Nowosielski, red. P. Cypryański, A. Szczepaniak, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielski, Kraków 2003, il. s. 313, poz. kat. nr 451.

Proweniencja:

  • kolekcja prywatna, Polska
  • Galeria Starmach, lata 90. XX w.

Cena wywoławcza: 280 000 zł ●

Estymacja: 350 000–420 000 zł