Jerzy Nowosielski(1923 – 2011)

Akt z lustrem, 1970

olej, płótno, 60 × 50 cm

Cena wywoławcza: 95 000 zł ◉

Estymacja: 120 000 – 180 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany na odwrocie: śr. „Akt z lustrem | 1970 | Jerzy Nowosielski | 60 × 50”
Proweniencja:
• Jerzy Nowosielski, Monografia kobiety. Obrazy z lat 1947–1997, Galeria u Jezuitów, Poznań 1997
• Jerzy Nowosielski, red. P. Cypryański, A. Szczepaniak, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielski, Kraków 2003, il. s. 372, poz. kat. nr 462.
• Jerzy Nowosielski, Monografia kobiety. Obrazy z lat 1947–1997, Galeria u Jezuitów, Poznań 1998, reprodukcja obrazu na okładce

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!