Jerzy Nowosielski(1923–2011)

Abstrakcja, 1962

olej, płótno; 90 x 77,5 cm

sygnowany na odworcie l.g. „Jerzy Nowosielski | 1962”; l.d. „Jerzy Nowosielski”

proweniencja:

• kolekcja prywatna, Polska

• Galeria Starmach, lata 90. XX w.

Cena wywoławcza: 350 000 zł ●

Estymacja: 400 000–500 000 zł

olej, płótno; 90 x 77,5 cm

proweniencja:

• kolekcja prywatna, Polska