Jerzy Kałucki(ur. 1931)

Mixt, 2005

akryl, płótno; 60 × 70,5 cm

sygnowany na odwrocie: „Jerzy Kałucki 2005 | »MIXT«„

Cena wywoławcza: 28 000 zł ●

Estymacja: 35 000–50 000 zł

Paid Price: 28 000 zł