Jerzy Flisak(1930-2008)

W kabarecie, lata 80. XX w.

akwarela, piórko, tusz, papier; 28,5×35,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. monogramem artysty „JF”

Estymacja: 1 100–1 500 zł ●