Numer katalogowy: 57

Jerzy Duda-Gracz(1941–2004)

Motyw polski z kiełbasą, 1981

olej, płótno; 45,5 × 50,5 cm

sygnowany l.g. „DUDA GRACZ 524/1981”; na odwrocie nalepka z Biennale w Wenecji, nalepki

autorskie z opisem pracy, nalepka w języku rosyjskim z wystawy indywidualnej w Moskwie.

  • Jerzy Duda-Gracz – wystawa indywidualna, Centralny Dom Artysty w Moskwie, 1987
  • La Biennale di Venezia, 1984

Praca posiada atest córki artysty, wystawiony przez Fundację Wschód Sztuki.

Cena wywoławcza: 30 000 zł

Estymacja: 45–65 000 zł