Numer katalogowy: 70

Jarosław Puczel(ur. 1965)

Romantyczka, 2014

olej, akryl, płótno, 60 × 60 cm

sygnowany l. d.: „Puczel”

  • Galerie Sandhofer, Salzburg, 2014.

Cena wywoławcza: 5 000 zł

Estymacja: 6 000–9 000 zł

Cena wylicytowana: 5 000 zł (sprzedaż warunkowa)