Jarosław Puczelur. 1965

Sekret, 2017

olej, płótno; 65 × 50 cm
sygnowany p.d. „Puczel”

Cena wywoławcza: 5 000 zł

Estymacja: 9 000–11 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej