Numer katalogowy: 52

Jarosław MODZELEWSKI

Trzymać szmatę, 2015

Tempera, płótno
121 x 135 cm

Cena wywoławcza: 22 000 zł ◉

Estymacja: 26 000 – 30 000 zł

Paid Price: 26 000 zł

Sygnowany na odwrocie: J. Modzelewski

Proweniencja:
– kolekcja prywatna, Polska
– zakup bezpośrednio od artysty