Numer katalogowy: 52

Jarosław MODZELEWSKI

Trzymać szmatę, 2015

Tempera, płótno
121 x 135 cm

Cena wywoławcza: 22 000 zł ◉

Estymacja: 26 000 – 30 000 zł

Cena wylicytowana: 26 000 zł

Sygnowany na odwrocie: J. Modzelewski

Proweniencja:
– kolekcja prywatna, Polska
– zakup bezpośrednio od artysty

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00